+90 232 369 25 35  - 0 532 060 16 35

P.Tesi – Cuma : 8:00-19:00 // C.Tesi : 8:00-14:00

Eşya Depolama

Güven 35 Nakliyat, sektör içinde eşya taşımacılığının ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına hizmet skalasını her geçen gün genişletmeye devam etmektedir. Bu hususta evden eve nakliyat hizmeti dışında eşyalarınızın belirli bir süre depolanarak saklanmasını da sağlayarak artı değer oluşturmaktadır. Eşya depolama hizmeti kısaca, nakliyesi tamamlanmamış eşyalarınızın geçici bir süre depolarımızda tutulmasından, fuar hizmetlerinde olduğu gibi zaman zaman ihtiyaç duyacağınız eşyalarınızın kira giderlerini düşürmek ve profesyonel olarak depolanmasını sağlamak amacıyla verilir.

Sadece eşya depolama hizmetimizden yararlanabileceğiniz gibi, evden eve nakliye hizmeti dahilinde taşıma işleminin yapılacağı evin hazır olmaması durumunda geçici bir süre bekletilmesi için de yararlanabilirsiniz.

 Konak eşya depolama hizmetimizden hemen yararlanabilmek için firmamıza bildirim yapmanız yeterlidir. Eşyalarınızın envanter bilgisi için ücretsiz olarak görevlendireceğimiz uzman eksperimiz adresinize randevu verdiğiniz saatte gelerek çalışmasını yaparak, fiyatlandırma işleminiz için merkezimize iletecektir. Yine aynı gün içinde fiyat bilgisi tarafınıza iletilerek kararınız beklenecektir. Konak eşya depolama hizmetimizi tercih ettiğiniz takdirde eşyalarınız, çağdaş paketleme yöntemlerimizle paketlenerek, nakliyesine en uygun aracımızla depomuza taşıma işlemi gerçekleştirilecektir. Depomuza gelen eşyalarınız burada profesyonel olarak stoklanarak, barkod sistemimiz sayesinde bir veri bankasına kaydedilecektir. Bu sayede istediğiniz herhangi bir zamanda ihtiyaç duyduğunuz eşyanın koli numarasını bildirmeniz yeterli olacaktır


Güven 35 Nakliyat depolarının büyük bir bölümü Konak lokasyonlu olduğundan, Konak eşya depolama talepleriniz çok daha hızlı karşılanabilmektedir. Ancak bunun yanında İzmir şubemiz de sizlere ihtiyaç duyduğunuz takdirde hizmet verebilmek için her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Sosyal Medya

Sosyalmedya da bizi takip edebilirsiniz.


E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun