+90 232 369 25 35  - 0 532 060 16 35

P.Tesi – Cuma : 8:00-19:00 // C.Tesi : 8:00-14:00

Kurumsal Ve Ofis Taşımacılık

Kamu ve özel ofis taşımacılığı profesyonel bir nakliye hizmeti ile mümkündür. Yıllardan bu yana kurumsal ofis taşımacılığı yapan firmamız, başta İzmir olmak üzere tüm Türkiye'de kurumsal ofis taşımacılığı hizmeti sunan sektörün lider firmasıdır.

Ofis Taşıma Hizmeti

Hızlı ve güvenilir bir kurumsal ofis taşımacılığı hizmeti sunuyor, daima 0 müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet kalitesinden ödün vermiyoruz. Alanında uzman kadromuz, son model ve her zaman hizmete hazır nakliye araçlarımız, ücretsiz ekspertiz ve sigortalı nakliye hizmetlerimizle profesyonel bir nakliye hizmeti sunuyoruz.

Uzun yıllar kurumsal ofis taşımacılığı yapan bir firma olarak güvenilirlik ve profesyonellikte her zaman ilk tercihler arasında yer alıyoruz. Yeni adresinize ofis eşya, araç ve gereçlerinizin hasarsız bir şekilde taşınmasını istiyorsanız bizimle irtibata geçin.

Ofis Taşımacılığına Pratik ve Ekonomik Çözümler

Nakliye hizmetleri arasında ofis taşımacılığı ayrı bir yere sahiptir. Yeni adrese taşınacak eşyaların tespitinden doğru aracın teminine, taşıma planından uygulama ve nakliyeye kadar itina ister. Şehir içi ve şehirler arası kurumsal nakliye hizmetleri ile firmamız daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışan tecrübeli bir nakliye firmasıdır.

Sorunsuz bir ofis taşımacılığı için ambalajlamadan taşımaya, demonte monteden nakliye ve yeni adreste yerleştirmeye kadar her aşamada işinin ehli bir ekip gerekir. Ambalaj malzemeleri ve ambalaj ofis eşyalarının hasara uğramaması için önemlidir. Eşyaların hasar görmemesi için gerekli tüm tedbirleri alan ve sorunsuz bir nakliye hizmeti sunan firmamız, kurumsal ofis nakliye şirketleri arasında daima ilk tercih edilen firmadır. Hem hesaplı hem de kaliteli ve güvenilir bir ofis taşımacılığı hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Neden Karşıyaka Evden Eve Taşımacılık?

Sosyal Medya

Sosyalmedya da bizi takip edebilirsiniz.


E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun