+90 232 369 25 35  - 0 532 060 16 35

P.Tesi – Cuma : 8:00-19:00 // C.Tesi : 8:00-14:00

Şehirler Arası Nakliyat

Konak Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık Şehirler arası taşımacılık alanında hizmet vermekte olan firmamız İzmir merkezli olup Türkiye’nin tüm illerine taşımacılık alanında çalışmaktadır. İzmir ve çevre ilçelerden eşyanızı Türkiye’nin her neresine isterseniz nakliye işlemleri için bizlere ulaşınız. İzmir şehirler arası nakliyat olarak eşyalarınız evinizde paketlenerek araçlarımıza aktarılacak.

Paketleme işlerinde elemanlarımız özel hazırlanmış patpat ambalajlar sarılacak. Giyim eşyaları streç vasıtasıyla paketlenerek özel hazırlanan kutulara konulacak. Kutular eğer gerekli görülürse asansörlü taşıma yöntemiyle araçlarımıza indirilecek.

Asansörlü taşıma sistemini genel olarak dar bina içlerinde eşyalar kırılır yada çizileceğini düşündüğümüz için asansörle indirmekteyiz. Asansörlü evden eve nakliyat sayfamızdan indirme işlemleri nasıl olduğunu görebilirsiniz. Bu yöntem modern araçlarımızla yapılmaktadır.

İzmir Şehirler arası Nakliyat ofis taşımacılığında başka bir ile ofis yada şirket taşımak istemeniz halinde mobilya ve eşya büyüklüğüne göre taşıyıcı araç belirlenecek. Expertiz elemanlarımız tarafından eşyalarınız sigortalanacaktır. Özellikle şehirler arası taşımacılıkta yol uzun olması dolayısıyla eşyaların kırılma dökülme gibi sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bu sorunlar için sigorta yapılarak çözüme kavuşur.

Şehirler arası nakliyat yaparken gidilecek güzergah sizlere teblig edilecek. Yapılan sigorta bilançosuna mutlaka bir göz atın. Size verilecek olan hizmetler konusunda tam olarak bilgilendirilin.

İzmir şehirler arası evden eve nakliyat işlerinde önemli konulardan biride kullanılacak araçlardır. Bizim araç filomuzda bulunan taşıma araçlarımız hepsi yeni ve içersi şehirler arası eşya taşımaya uygun halde yapılmıştır.

Eşyalarınız uzun yolculukta herhangi bir zarar görmemesi açısından önemli bir konudur. Eşyalarınız araca elemanlarımız tarafından muntazam yerleştirilir. Yolculuk sırasında bir eşyanın diğer eşya üzerine kayıp düşmek gibi tehlikeli bir olay başınıza kesinlikle gelmez. Taşınmaya karar verdiğinizde kesinlikle bu konuyu göz önüne almanızı tavsiye ediyoruz.

Sosyal Medya

Sosyalmedya da bizi takip edebilirsiniz.


E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun